Luźny stolec, podwyższone OB i CRP

Od dłuższego czasu miałam luzny stolec,nic mnie nie bolało,poszłam do lekarza,zrobiłam badania,podwyższone ob 70 i crp 40 i kreatynina 1.46,w kale wyszły lambrie.Dostałam skierowanie do nefrologa.Lekarz powiedział ze te podwyższone ob i crp to od lambri.Zaczełam leczenie,ob i crp pomału spadało.Po miesiącu miałam znowu zrobic badanie kału.Dzisiaj przy pobieraniu próbki na lambrie zobaczyłam krew dosyc sporo,nadal mam biegunki.Czy leczenie nie zadziałało czy to inna przyczyna tych biegunek?

Aleksander Ropielewski

Należy ustalić przyczynę krwawienia oraz potwierdzić badaniami serologicznymi stolca obecność antygenów lamblii. Konieczna wizyta u lekarza.