Łysienie i przewlekłe niebakteryjne zapalenie stercza u 25-latka

Witam. Pytanie dotyczy łysienia, które zaczęło się w formie zakoli ok 2-3 lat temu, przy czym ok 2 miesięcy temu znacznie się nasiliło i w tym czasie włosy w przedniej stronie bardzo się przerzedziły. Ani rodzstwo, ani ojciec nie mają podobnych problemów. Ja dodatkowo mam przewlekłe niebakteryjne zapalenie stercza, jestem nadpobudliwy seksualnie, mam silne spadki nastroju (nie wiem czy to depresja). Czy łysienie może być z tymi objawami powiązane? Gdzie się z tym udać?

Dzień dobry!

Czynnikiem łączącym wszystkie te objawy - w nastroju, seksualności, kondycji włosów - mogą być hormony. Czy konsultował się z Pan z endokrynologiem? Co oznacza, że jest Pan "nadpobudliwy seksualnie"? Jak to się przejawia? Przyczyną mogą być te czynniki psychiczne, osobowościowe. Warto skonsultować się osobiście z psychoterapeutą seksuologiem.

Pozdrawiam!