Łysienie w zakolach i wyrastanie nowych włosków

Objawy: - Łysienie typu zakola owłosione ciało - klata piersiowa, brzuch, obecnie od jakiś 1-2 lat zauważyłem, że na plecach po bokach, barkach i tricepsach rosną mi czarne mocne włosy - nie jest to duża ilość, ale już taka którą widac - łojotok, tradzik -potliwość, nieprzyjemny zapach - nieświeży oddech - słaby strumień moczu , na końcu wymuszanie, pojedyncze strumienie - Nadciśnienie tętnicze - przeważnie w granicach 135-145/60-80 Jakie badania wykonań, co moze być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.