Łyżeczkowanie jamy macicy i silne krwawienie

18 grudnia miałam łyżeczkowanie macicy dostałam miesiączkę 16 stycznia a dziś mam bardzo mocne krwawienie i duże skrzepy nie wiem czy mam się zgłosić szybko do lekarza czy przeczekać odnośnie wyniku to mam leczenie które rozpocznę w16 dniu cyklu proszę o radę Marzena poznań

Należy zaczekać. Krwawienie miesiączkowe, nawet obfite nie doprowadzi do pogorszenia zdrowia. Nic się nie stanie. Prawdopodobnie miała Pani zaburzenia czynnościowe,które należy wyregulować hormonalnie. Jednak aby leczenie było skuteczne i bezpieczne należy zaczekać na wynik histopatologiczny. Późniejsza profilaktyka tego typu krwawień to kolejny temat.