Mała macica w wyniku badania USG

Na usg lekarz stwierdził mala macice,przodozgiecie (mimo iz zawsze bylo tylozgiecie)endometrium 7mm i 3 torbielowate pecherzyki. Brak okresu od 3 miesiecy. Napewno nie jestem w ciazy bo od porodu w marcu nie wspolzylam. Mam 30 lat.boje sie ze nie zajde nastepna ciążę tak szybko jqk bym chcialq jak dostane leki hormonalne a duzo czasu juz nie mam na rodzenie. czy jak jest polip to lekarz by go stwirdzil?lekarz powiedział ze to wyglada jak wczesna ciqza jednqk wiem ze w biej nie jestem

Tak, polip o odpowiedniej wielkości powinien być zauważony w badaniu USG przezpochwowym, a czasami nawet w zwykłym badaniu we wziernikach.