Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Małe krostki na żołędzi penisa po stosunku oralnym

Po kilku dniach po stosunku oralnym i waginalnym na żołędziu wyskoczyły dwie małe, milimetrowe krostki. Obawiam się, że może to być opryszczka. Aczkolwiek podejrzewam też, że te zmiany powstały w wyniku podrażnienia od zachaczania zębami przy stosunku oralnym. Czy to jest możliwe? Dziękuję z góry za odpowiedź.
ponad rok temu

Pierwsza pomoc - poparzenia

Witam! Niestety trudno mi w pełni ustosunkować się do opisanych objawów bez oglądania zmian. Krostki powstała w wyniku mechanicznego podrażnienia pojawiłyby się raczej bezpośrednio po stosunku. Opryszczka narządów płciowych objawia się występowanie małych pęcherzyków, które pękając uwalniają wodnistą treść i pozostawiają owrzodzenia. Okres jej wylęgania najczęściej wynosi 3-7 dni. Aby rozwiać wątpliwości sugeruję wizytę u dermatologa, ewentualnie lekarza pierwszego kontaktu.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, możliwe jest i jedno i drugie przypuszczenie. Należy poczekać na dalszy rozwój zmian i wtedy podjąć odpowiednie leczenia. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy