Mam 15 lat, chyba mam nerwicę, to uciążliwe - co zrobić?

Witam, ostatnio, jakieś 5 dni temu, zaczęły się u mnie kłucia w klatce piersiowej - są one przejściowe, a w ostatni wieczór złapał mnie tak jakby stres, ale ja się niczym nie denerwowałem, w nocy przez to nie moglem spać, to jest uciążliwe - co z tym zrobić?

ponad rok temu

Witam!

Należałoby o tym problemie porozmawiać z rodzicami. Jesteś niepełnoletni i oni muszą wyrazić zgodę na spotkania ze specjalistą.
Warto, żebyś udał się do lekarza i opisał mu swoje objawy. Jeśli nie są one spowodowane żadną somatyczną chorobą, to należałoby skontaktować się z psychologiem/psychoterapeutą. Praca z psychologiem może być dla Ciebie szansą na odzyskanie dobrego samopoczucia i pozbycia się objawów.

Pozdrawiam