Masturbacja do umywalki a ryzyko ciąży

1. Masturbowałem się i spuściłem do umywalki, spłukałem nasienie. Od razu po mnie weszła siostra i myła ręce bez mydła i widziałem żę dotykała tych miejsc umywalki gdzie się spuściłem. Czy moja siostra może być w ciąży, czy istnieje prawdopodobieństwo że sperma znalazła się na jej dłoni a potem w pochwie gry była w toalecie. Błagam o odpowiedź już sobie nie mogę dać rady z tym zagadnieniem. Czy mam się czego bać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka zapłodnienia. W razie wątpliwości proszę porozmawiać z rodzicami o mechanizmie w jakim dochodzi do zapłodnienia.

Wątpię, żeby siostra przy każdej wizycie w toalecie wkładała ręce do pochwy. Innym razem proponuje spuszczać się gdzie indziej.