Mdłości i silny ból brzucha przy zespole jelita drażliwego

Od okolo tygodnia codziennie mam mdlości i silny bol brzucha lub jelit.Wyrostka juz nie mam,pęcherzyka żolciowego tez nie.Mam zdiagnozowany zespol jelita drażliwego.Biorę lek Debridat.Ale on ani no-spa ani ketonal nie pomagają.Co moze być przyczyną moich klopotow?Ostatnio jadlam kilka razy smażone potrawy.Czyżby to?Prosze o odpowiedż,bo naprawdę cierpię.Katarzyna

Proszę poprosić swojego lekarza o wypisanie recepty na Meteospasmyl. Skutecznie zastąpi przyjmowaną No-Spę. Proszę piec mięso w piekarniku, smażone jest ciężkostrawne dla wszystkich pacjentów, którzy nie mają pęcherzyka żołciowego.
pozdrawiam,
Iwona Krędzielak-Manikowska