Metody antykoncepcyjne dla kobiety bez skutków ubocznych

Jaka jest najakuteczniejsza metoda antykoncepcyjna dla kobiet, ktora jednoczesnie nie ma srodkow ubocznych dla organizmu kobiety?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Metodą mającą najmniejszy wpływ na organizm kobiety jest, moim zdaniem, zastosowanie prezerwatywy.
Należy oczywiście pamiętać, że żadna metoda antykoncepcyjna nie jest skuteczna w 100% i prezerwatywy nie są tu wyjątkiem.