Mięśniak śródścienny w okolicy dna

Opis badania USG-VAG Trzon macicy w prawidłowej wielkosci (A-P 53mm) w okolicy dna miesniak srodscienny osr.16mm, Endometrium 13mm,(dwie warstwy)dobrze ograniczone, jajnik prawy o wym.31x21mm.z pecherzykiem o wym 23x14mm. jajnik lewy niewidoczny .okolica przydatkow lewy bez zmian. zatoka Douglasa plyn(-) prosze mi napisac o tych wynikach bo sie martwie

Oprócz niewielkiego mięśniaka w zakresie dna macicy (bardzo niewielki - wymaga tylko obserwacji) pozostałe parametry narządu rodnego są w porządku. Oczywiście interpretacją wyniku powinien zająć się ginekolog prowadzący.