Migrena, przyspieszona akcja serca a płaczliwość

Nie mogę się na niczym skupić. Mam duże problemy wstać rano i iść do szkoły. Często szukam wymówek. Łatwo jest mnie zdenerwować. Źle reaguję na krytykę. Płaczę codziennie gdy kładę się spać. Uważam swoje życie za bezsensowne. Mam wizje, że mam jakiś wypadek. Do tego paraliż senny. Nie mam przyjaciół. Mam wrażenie, że ludzie dziwnie się na mnie patrzą. Mam często ataki histerii. Płaczę i rzucam rzeczami. Mam migrenę i przyspieszoną akcję serca. Czy to nerwica? W teście wyszło, że mam skłonności.

Witam,'
z tego, co czytam męczą Panią wahania nastroju, do tego dochodzi osamotnienie i poczucie wyobcowania. Mogą być tego różne przyczyny.Bez kontaktu z Panią i rozmowy trudno wnioskować jakie.Zachęcam do odbycia wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie

Witam. Istotnym jest, że pani cierpi nadmiernie, a zapewne tego nie chce. Warto wie jak najszybciej zgłosić się po pomoc do psychoterapeuty i psychiatry. Powodzenia