Migreny z aurą a mroczki przed oczami

Witam, mam 18 lat i na wstępie powiem że mam migreny z aurą. Zaczęło się miesiąc temu i od tamtej pory cały czas jestem otępiony (mam wrażenie bycia we śnie). Byłem u lekarza neurologa ten skierował mnie na tk i ogólne badnia. Wszystko wyszło w normie a ja cały czas zle się czuje i mam lekkie mroczki przed oczami. Okulistycznie tez jestem zbadany i okulista nie stwierdził nieczgo niepokojącego. Błagam o pomoc bo zwariuję

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli powyższe wszystkie badania nie wykazują zmian proponuję udać się do lekarza rodzinnego, aby móc zebrać wszystkie dane i zdecydować o konieczności dalszej diagnostyki.