Mleczny śluz z pochwy o kwaśnym zapachu

Witam.Mam wodnisty biało-mleczny śluz,nie jest mi on obcy,bo w drugiej fazie cyklu nie raz taki miałam.W tym cyklu to samo,tylko zauważyłam,że gdy włoże palca do pochwy i wyciągne ma grudki i ma taki dziwny kwaśny zapach (nie umiem go określić) na zewnątrz jest bez zapachu i jest normalny bez żadnych grudek. Czy mam się czym martwić,czy to jest normalne? Dodam,że misiączka mi się spóźnia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją.