Możliwość spadku wagi po leku Letrox

10.10.2015 w badniu wyszlo mi TSH biochemia 3-gen 6,451 i białko ostrej fazy0,2 mg/l.Ogólnie od kilku miesiecy przerwalem branie letroxu ktory bralem kazdego dnia w tygodniu po 50 mili a w środy tylko 75 mili.Zauważyłem ostry spadek wagi po braniu tego leku ważyłem 70 a teraz jakies 60kg czy to może być od tego letroxu ? I kolejne pytanie jak teraz bedę brac npeuthyrox 25 miligramow to po jakim czasie juz zaczne widzeć poprawe czyli nie czuć już zmeczenia

Lek. Tomasz Budlewski

Przynajmniej do momentu wyrównania gospodarki tarczycowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i postępować zgodnie z jego zaleceniami . Sądzę, że warto jest rozszerzyć diagnostykę, wykonać USG tarczycy oraz oznaczyć wolne hormony i przeciwciała tarczycowe.