Czy Letrox ułatwi odchudzanie?

Witam. Niedawno wykryto u mnie Hashimoto. Od dwóch dni biorę dawkę 50 Letroxu. Cierpię również na padaczkę wieku młodzieńczego, biorę po dwie tabletki dziennie- Lebetiracetamu. Przychodzę z pytaniem, czy te leki nawzajem sobie szkodzą? Mam problem ze schudnięciem, moje BMI jest w normie jednak do prawidłowej wagi brakuje mi paru kg. Czy po zażyciu Letroxu uda mi się schudnąć? (Jestem na diecie niskokalorycznej(pod okiem dietetyka pod względem Hashimoto) oraz jestem aktywna fizycznie. (Dawke Letroxu moge zwiększać- zalecenie lekarza) ** Kolejne pytanie czy poprzez zwiększenie dawki letroxu (za zgoda lekarza)do 75-100 ułatwi odchudzanie? Z góry dziękuje:)

witam po ustabilizowaniu stężenia hormonów waga powinna się unormować, proszę nie stosować hormonu jako panaceum na chudnięcie