Możliwość współżycia przed cytologią i badaniem USG
Witam. Staram się o dziecko. Jutro mam wizytę u ginekologa. Zapewne będzie chciał zrobić cytologię i badanie usg. Wiem, że do tego typu badań lepiej powstrzymać się od sexu, ale boję się, że przegapię owulację (jutro lub w czwartek), a wiem że się zbliża, boli mnie brzuch no i to bedzie mój 12 dc. Czy będzie źle jak dziś w nocy dojdzie do stosunku, a rano mam badanie? Nie chcę stracić kolejnego miesiąca starań...

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Wynik badania cytologicznego nie będzie miarodajny i konieczne będzie jego powtórne wykonanie dlatego ostateczną decyzję powinna Pani podjąć sama.