Możliwość wykonania USG narządu rodnego przez powłoki brzuszne w dniu miesiączki

Witam, ze względu na zaburzenia hormonalne,od pół roku stosuje luteinę i norprolac, mam wykonać USG narządu rodnego przez powłoki brzuszne. USG wypadło w terminie spodziewanej miesiączki. Czy przełożyć wizytę po miesiączce, a może nie jest to problem?

Aleksander Ropielewski

Nie będzie to przeciwwskazaniem do badania, może Pani udać się na USG w planowanym terminie.