Możliwość zajścia w ciążę po stosunku w przeddzień miesiączki

dzień przed okresem uprawałam sek czy jest mozliwośc zajścia w ciążę. Nadmienam n, że od 7 lat zażywam tabletki anty i leczę się na zmiany endometriozalne. Dlatego ochota na sex jest troszkę na dalszym planie, ale akurat tak wypado ostatnio , bez dodatkowych zabezpieczeń. 7 dni które nie zażywam tabletekn więc takie może głupie proste ale obawy. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest bardzo małe. Dla pewności może Pani zrobić test ciążowy po około paru dniach od terminu spodziewanej miesiączki ( w przypadku gdy ta się opóźni). Pozdrawiam