Możliwość zajścia w ciąże w prezerwatywie

(...) od kilku dni (3 dni) mnie mdli tak wieczorem, bolało mnie przez kilka dni bardzo kręgosłup, tak nad ,,pupą" oraz raz swędziały mnie piersi. A kochałam się z chłopakiem 1 i 2 stycznia (w prezerwatywie). Mówił, że wyszedł i wtedy doszło do wytrysku w prezerwatywie. ale nie jestem pewna. I mam takie obawy przed ciążą, takie przeczucie. Ostatnią @ miałam 21 grudnia (5 dni wcześniej przed planowany, wywołanym gorącymi kąpielami przez 3 dni i winem, bo nie chciałam mieć na sylwestra @) cykl wypadł na 31 dni, a zazwyczaj mam 36 dni cykl).
Czy mogę się obawiać zajścia w ciąże? Wiem, że te objawy mogą być przyczyną bardzo dużych stresów w domu oraz w pracy. :(

Redakcja abcZdrowie

Szanowana Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, np:

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl