Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Możliwość zszycia pochwy po porodzie

Witam. Mam pytanie po wielu porodach moja pochwa rozciągneła się i nie mam przyjemności z sexu tak jak wcześniej czy jest możliwość zszycia się u ginekologa w prywatnym gabinecie żebym była ciaśniejsza? Jeśli tak to ile taki zabieg kosztuje i jak się do niego przygotować?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Oczywiście jest taka możliwość wykonania takiego zabiegu w znieczuleniu miejscowym, ceny rozpoczynają się od 900zł ale najpierw muszę wcześniej zobaczyć się z Pacjentka by ustalić dokładnie jej preferencje, omówić przebieg zabiegu i okresu gojenia. Należy wcześniej przed wizytą wykonać wymaz z pochwy.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy