MRI i spłycenie lordozy

Witam MRI L-S Spłycenie lordozy cechy sacrum acutum Zmiany w postaci zaostrzenia krawędzi,zmiany zwyrodnieniowe w małych stawach Cechy dehydratacji krążka m/kręgowego Nierówne płytki granczne Szer.kostnych ograniczeń kanału zachowana Na poziomie l5-S1 wypuklina tylno pośrodkowa wielkości 0.25 cm Stożek rdzenia na L1/L2 Sygnał stożka rdzenia w normie Sygnał uwidocznionejczści kości krzyżowej w normie Proszę o opinię

Witam,
należaloby podjąć rehabilitację,postępowanie rehabilitacyjne determinowane powinno być dolegliwościami jakie temu towarzyszą. opisane zmiany mogą powodować dolegliwości bólowe w okolicy pośladków i kończyn dolnych , odpowiednia rehabilitacja powinna zniwelować objawy natomiast powinna Pani pamiętać aby nie przeciążać kręgosłupa ( nie dźwigać, nie schylać się).
Pozdrawiam