Na co może wskazywać moje obniżone samopoczucie, osłabienie i niezadowolenie z siebie?

Witam. Mam 20 lat. Od bardzo długiego czasu choruje na niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, depresję, oraz zapalenie błony śluzowej żołądka. Mój problem polega na tym, że ostatnio stałam się strasznie obojętna do wszystkiego, mało mnie cieszy, a jak już coś daje mi uśmiech to chce tego więcej i ciągle mialo, jak tego nie dostanę, to znów wracam do obojętności. Nie mam siły już brać tylu lekow. Codzienność u mnie polega na obojętności, denerwowaniu się na ciągłym braniu leków, osłabieniu, siedzeniu w 4 ścianach i myśleniu jak bardzo mam żałosne życie. W niczym nie jestem dobra, nici nie wychodzi, wiecznie na coś choruję (wyleczę 1 i nagle pojawiają się 2 inne choroby), nie mam motywacji itp. proszę o pomoc.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy mocno obniżonego nastroju, są efektem zasygnalizowanych przez Panią jednostek chorobowych.

Tak nie musi być!
Inspiruję Panią (do rozważenia) do podjęcia psychoterapii, którą postrzegam dla Pani jako niezbędną, by wypracowała Pani umiejętność wzbudzania w Sobie zadowolenia z codzienności.

Wspieram Panią mentalnie, życząc radości!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605