Na jakiej podstawie można stwierdzić, że nie doszło do zapłodnienia po zażyciu antykoncepcji awaryjnej?

Witam. Czy na podstawie wystąpienia lub nie wystąpienia krwawienia/plemienia po zażyciu tabletki awaryjnej 72h po można stwierdzić czy doszło do usunięcia zarodka lub czy do połączenia w ogóle nie doszło?

Nie, nie można. Po tej tabletce pojawia się krwawienie miesiączkowe ok. miesiąc po przyjęciu. Cykl się przesuwa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.