Naczyniowe bóle wzrostowe u 8-letniej córki

Corka lat 8.od dawna bole glowy.lewy plat czolowy.czesto z wymiotami.rm glowy dobry.laryng.okulista takze.neurol stwierdza naczyniowe bole wzrostowe.bol jest srednio raz/tydz.niezawsze pomagaja przeciwbol.czy diagnoza dobra?patrzac na zwijajace sie z bolu dziecko boje sie.ze nie.ma zaparcia.ale stolec codzien.dieta uboga.raczej slodka.wymioty przynosza ulge ale bol powraca.

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości weryfikacji diagnozy ani przeprowadzenia badania, dlatego niestety nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Warto skonsultować się z poradnią leczenia bólu oraz neurologiem specjalistą od leczenia bólów migrenowych.