Naczynka na palcach i wieloodłamowe złamanie kości udowej

Witam serdecznie 2stycznia uleglem wypadkowiwielodllamowanego dalszej czesci uda 5stycznia mialem operacje repozycja odlamow uda instabilizacjs mostujaca plyta i śrubami LIsS 12Stycznia nastepna operacja operacyjna repozycja odlamow klykci uda i stabilizacja śrubami gabczastymi poprawienie ustawienia plyty mostujacej odlamy uda. Od paru dni od palców kończyny do kostki pojawiły się pęknięte naczyńka nie ma opuchlizny. Czy to jakieś powi. czy może zrobiło się to od pjonizacji i chodzenia o kulach

Magdalena StusiĹska

Być może to skutek obciążenia nogi, bez badania trudno się wypowiedzieć- jednak jeśli to Pana niepokoi, warto skonsultować się z lekarzem.