Naderwane więzadło kolana piszczelowe boczne w wyniku USG

Witam. Mam takie małe pytanie,ost odebrałam USG kolana,wyszlo,ze mam naderwane wiazadło kolana piszczelowe boczne. Dzisiaj poszlam do ortopedy bo miałam umowiona wizyte. Lekarz stwerdzil,ze to nie jest nic powaznego,dostałam zaszyk w kolano zeby przestało bolec do tego tez dostałam przepisane zaszczyki 2. Mimo podanego zaszczyku dalej odczuwam ból. Lekarz mowil,tez o rehabilitacji ale żadnego skierowania mi nie dał,wiec nie wiem co mam w takiej sytuacji robic? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zaleconą terapię. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.