Nadmierna potliwość rąk od 15. lat

Witam od mniej wiecej 15 lat borykam się z nadmierną potliwością na rękach co jest bardzo uciążliwe w codziennym życiu. Nawet w mniej stresujących sytuacjach mam mokre ręce. Robiłam badania w tym tarczycy i wyniki były ok. Dodam,że choruje na nerki,pęcherz,mam alergie i jestem dość nerwowa. Ostatnio zaczęła mi jakaś rana na ręce wychodzić,pękła mi w tym miejscu skóra,jest to swędzące. Proszę o pomoc bo na swoich lekarzy nie ma co liczyc nikt mi nie potrafi powiedziec co robic:(

Witam! Nadmierna potliwość może być skutkiem choroby nerek. Najlepsze efekty dałoby tu leczenie choroby podstawowej. Dodatkowo objawy są z pewnością potęgowane przez towarzyszący Pani stres i nadpobudliwość. Myślę że w tej sytuacji należy rozważyć wdrożenie łagodnego leczenia uspokajającego.