Nadmierne oddawanie moczu
Witam, od ponad miesiąca mam problem z oddawaniem moczu- tzn. chodzę co 20 minut do toalety i oddaje nawet sporą ilość moczu. Brałam antybiotyki- Nolicin, Cipronex. Miałam usg nerek- wszystko w porządku. U ginekologa wyszła mi duża drożdżyca- dopochwowo Clotrimazolum i doustnie Flucofast. Mój problem nie zginął- mam cały czas parcie na pęcherz. Posiew moczu nic nie wykazał. Badania krwi ok- OB 10, badanie moczu w sumie też w normie- nieliczne kryształy szczawianu wapnia. Co mi jest??

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Wiesław Mahaczek Urologia
72 poziom zaufania
witaj
może to być następstwo przebytego stanu zapalnego, po wykonaniu gadań kontrolnych w kierunku grzybicy i zakażeniu pęcherza można zastosować leki zmniejszające parcia na mocz i zmniejszające częstotliwość oddawania moczu, zgłoś sie do urologa
pozdrawiam
Witam, mogą to być początki któregoś z nie-bakteryjnych zapaleń pęcherza lub nadreaktywności pęcherza moczowego. Aby potwierdzić lub wykluczyć te podejrzenia wskazana jest wizyta u urologa. Pozdrawiam RH