Częste oddawanie moczu i drożdżyca
Witam, od ponad miesiąca sikam dosłownie co 20 minut. Brałam Nolicin, Cipronex. U ginekologa wyszła mi drozdżyca- dostalam Pimafucin, Clotrimazolum, Flucofast. Posiew jałowy. Wynik moczu ogólnie w normie- nieliczne kryształy szczawianu wapnia. Krew też w miarę ok- OB 10. USG nerek tez nic nie wykazało. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Stany zapalne noga odpowadc za czeste oddawnie moczu .Ujemmy wyik posiewu o niczym nieswiadczy.