Nadmierne pocenie w okolicach odbytu

Witam. Bardzo sie poce w okolicach odbytu. Zaczęło sie od czasu zabiegu w szpitalu (2 lata wstecz). Miałem wycinana taka infekcje od złamanego włosa który sie wzrósł pod skórę pomiędzy posladkami przy koncu kosci ogonowej. Odczuwam ogromny dyskomfort ponieważ pot śmierdzi jak jakies pieczarki i jest go tyle ze przesiaka przez bielizne i spodnie. Próbowałem już wszystkiego a jak ostatnio poszedłem z tym do lekarza to mnie znowu rozcieli w tym samym miejscu i itak sie poce. Pomocy! Dziękuję z góry

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierne pocenie może być spowodowane przebytym zabiegiem. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.