Nadżerka i planowanie ciąży od dwóch lat

czy przez to ze mam nadrzerke niemoge zajsc w ciaze ? i czy jak pracuje ciagle w hemi ma tez wplyw na negatywne wyniki ? staramy sie od 2 lat i juz niemam sił

Co to znaczy praca w chemii? Są odpowiednie przepisy dotyczące pracy kobiety w ciąży. Należy przedstawić zaświadczenie od ginekologa pracodawcy aby znalazł dla pani odpowiednie stanowisko pracy.