Zrosty po usunięciu ciąży pozamacicznej a szanse na zapłodnienie

mam okres regularny mam syna jestem płodna niemoge zajsc w ciaze po usunieciu ciazy pozamacicznej porobiły mi sie zrosty co robic czy tylko invitro??

Witam serdecznie. O niepłodności możemy mówić gdy starania zakończone niepowodzeniem trwają dłużej niż rok. Nie wiem jak jest w tym przypadku. Warto jednak skorzystać z pomocy ginekologa.