Nadżerka i żółty śluz w 9. tygodniu ciąży

Witam. Bardzo proszę o pomoc jestem w 9tygodniu ciąży mam nadżerke i taki żółty śluz ciągnący czy to może zagrażać dziecku? Jestem pod stała opieką lekarza i on twierdzi że jest wszystko dobrze ale jeszcze nie robił mi usg. Cytologia wyszła mi drugiego stopnia Proszę bardzo o radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania twierdzi, że wszystko jest w porządku to należy mu zaufać.