Nadzieja na ciążę u 24-latki

staram się z mężem o dziecko.Jestem zdrowa.Ostatni okres 13.12.13. Cykle nieregularne 30dniowe. Przez ostatni tydzień mdłości,bolące piersi,ciągnięcie w jajniku,ślinotok.Poszłam do ginekologa,który wykonał badanie USG.Stwierdził że wg niego to wygląda na bardzo wczesną ciążę-widzi zarys pęcherzyka ciążowego,jak powiedział "ty tu nic nie widzisz,ja dostrzegam pęcherzyk ale niepewna ciąża)Za 10 dni znowu usg.2dni temu robiłam test- może dużo za szybko-ujemny.Czy mogę mieć nadzieję na ciążę?

jeśli po terminie spodziewanej miesiączki test wychodzi ujemny to są małe szanse na ciąże w tym cyklu, ale dla pewności lepiej zrobić badanie z krwi B HCG.