Nagła śmierć 25-latki z powodu ostrej niewydolności oddechowo-krążeniowej

Córka lat 25 zmarła 24 września nad ranem. Nie chorowała wcześniej. policja wykluczyła osoby trzecie, przybyło pogotowie i po elektrowstrząsach na kilka sekund serce podjeło pracę, ale na tym był koniec. Po sekcji zwłok napisano ostra niewydolność oddechowo-krążeniowa, ale nie ustalono przyczyny tej niewydolności. Nie mogę tego zrozumieć, wciąż zadaje sobie pytanie co mogło się stać i ból jest jeszcze większy. Proszę podać co może spowodować taki stan.

Bardzo mi przykro z powodu starty córki. Niestety powodów takiego stanu może być wiele. Sekcja powinna coś ustalić. Jeśli w standardowym badaniu nic nie wyszło to powinno się je rozszerzyć. Nie było jednak udziału osób trzecich, więc nie było nacisku na poszerzanie badań. Proszę przyjąć wyrazy współczucia.