Nagłe zaczerwienienie tylko odkrytych części ciała

Dzień dobry, chciałam prosić o pomoc. Pojawiło się u mnie nagłe zaczerwienienie tylko odkrytych części ciała, np. zaczerwienienie na nogach występowało tylko do linii spódniczki, granice tę było dokładni widać. Nadmieniam że nie było żadnej ekspozycji na słońce. Nie występowały inne objawy typu świąd, ból. Po około półtorej godziny zaczerwienienie zupełnie zniknęło. Taka sytuacja miała miejsce trzykrotnie w przeciągu dwóch dni.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonac zdjecia i konieznie udac się do lekarza rodzinnego.