Napadowe jedzenie czekolady a depresja

Witam. Od bardzo długiego czasu mam napad na słodkie: musi to być czekolada. Obecenie czuję przymus do jedzenia tego i nie wiem czy czegoś mi brakuje czy to psychika. Czy to może mieć coś wspólnego z moją depresją?

Dzień dobry!

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie, konieczny jest osobisty kontakt i zebranie większej ilości informacji dot. historii Pani życia i zdrowia, objawów depresji i historii jej leczenia, a także stylu życia, nawyków żywieniowych itp.
Proszę skonsultować się z prowadzącym lekarzem psychiatrą, psychologiem - psychoterapeutą lub psychodietetykiem.

Pozdrawiam!