Napadowe kołatania serca u 25-letniej osoby

Dzień dobry! Od jakiegoś czasu "nękają" mnie napady znacznie przyśpieszonego bicia serca, które trwają ok godziny czasem chwile dłużej lub krócej. W tym miesiącu zdarzyło się to już dwa razy(raz towarzyszyło też dziwne uczucie w klatce piersiowej) i dzisiaj znowu (potem kłucie serca które trawa do teraz). Mam 25 lat, wykonuje pracę fizyczną i pale papierosy. Proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u kardiologa. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie badania holter EKG.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.