Napadowy ból zębów a nerw trójdzielny

Witam, dziękuję za odpowiedź. Tak diagnozowania się w tym kierunku, neurolog po jednej wizycie zdiagnozował nerw trójdzielny jednak nie mam pewności co do diagnozy ponieważ cały czas czuję ból zębów w neurologii bóle są raczej napadowe i raczej występuje w późniejszym wieku(mam 28 lst), a poza tym leki nie przynoszą ulgi. Chodzę od lekarza do lekarza i sama nie wiem jak mogę sobie pomóc wszystko trwa już od maja i jestem juz tym zmęczona.Będę wdzięczna za pomoc.

Przyczyn może być wiele, proszę wykonać zdjęcie panoramiczne i udać się na konsultację. Może przyczyną być też staw skroniowo-żuchwowy, bruksizm. Poleciłabym konsultację u lekarza zajmującego się stawami skroniowo-żuchwowoymi.

pozdrawiam serdecznie