Natrętne myśli o byłym facecie mojej dziewczyny

Witam. Mam pewien problem. Moja dziewczyna w przerwie w naszym zwiazku miala faceta, okolo miesiaca, poszla z nim do lozka itd wiem ze nocowali ze soba. Wrocilismy do siebie a mi sie czesto przypominaja teraz sytuacje zwiazane z nia i jej bylym. Co moze byc tego przyczyna? Traktuje dziewczyne jakos inaczej, nie jako tylko moja. Mam 23lata

Dzień Dobry Panu :)

Napisał Pan, że: " ...w przerwie w naszym zwiazku... ." rozumiem, że
rozstaliście się Państwo?
Jeśli tak, to Pana Dziewczyna miała prawo poznać kogoś innego.
Skoro pojawiają się u Pana nawracające myśli (rozumiem, że zabierające radość bycia w związku?) warto byłoby sięgnąć po wsparcie psychologiczne, celem przepracowania tego trudnego dla Pana doświadczenia, by mógł Pan przyjrzeć się schematowi przeżywania/działania.

Z życzeniami dla radości Państwa relacji,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605