Nawyk podjadania i nieregularnych posiłków a odchudzanie

Witam, mam 19 lat, 180cm wzrostu i ok. 85kg! Od kiedy pamiętam, podjadałam słodycze, a moje posiłki nie były regularne. Wiele razy próbowałam się z tym uporać. Chodziłam do dietetyczek, czasem próbowałam schudnąć na własną rękę (zawsze było to rozsądnie - żadne głodówki, po prostu zdrowe żywienie i ruch), ale nawet jak chudłam to po jakimś czasie znowu do tego wracałam. A teraz już nawet nie mam siły, żeby zaczynać wszystko od nowa, bo wiem, że to pójdzie na marne. Proszę o pomoc.

Witam!
Zachęcam do wypisania sobie celów, dla których Pani chce schudnąć. Proszę pamiętać o tych celach w chwili zwątpienia. Taki rachunek sumienia powinien działać motywująco. Proszę stopniowo zmieniać nawyki żywieniowe. Postawienie sobie celu i dążenie do niego, dużo daje.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska