Niedoczynność tarczycy a odpowiednia dieta u 24-letniej osoby

Witam, mam niedoczynność tarczycy od kilku lat (około 5), aktualnie biorę Lethrox 75, przy ostatnich badaniach poziom TSH miałam około 4,5. Moje bmi wynosi ponad 41. Czy mogłabym prosić o pomoc z przykładowym jadłospisem? Mimo chodzenia na basen i wyeliminowaniu słodyczy, białego pieczywa, ziemniaków i makaronu z diety, nie mogę schudnąć. Jestem zrozpaczona, nie stać mnie na wizytę u dietetyka, anie wiem co mam zrobić żeby schudnąć. Bardzo proszę o pomoc!

Na początek Letrox 75 / 4 dni oraz Letrox 100/ 3 dni w tygodniu.
Kontrola TSH za 2-3 miesiące - potem TSH i dalsze decyzje ale nie prze Internet = lekarz osobiści podejmuje decyzję po zbadaniu Pacjenta
Dietetyk nie nic do doradzenia bo żadne dieta nie pomoże jeżeli zbyt mała hormonów tarczycy i wysokie TSH