Niedoczynność tarczycy a uzależnienie od Coca Coli

Witam mam dość nietypowy problem otóż jestem uzależniona od coli i chipsów próbowałam to wszystko odstawić ale nie potrafię. Mam 30 lat, 162 cm wzrostu i ważę 75 kg. Chcę schudnąć ale nie potrafię ze względu na mój problem. Wyniki badań potwierdziły tylko niedoczynność tarczycy na którą biorę leki a tak poza tym nic mi nie dolega. Gdzie mam szukać pomocy?

Szanowna Pani, zgłaszany przez Panią problem nie tylko wiąże się z pani emocjonalnością, ale wskazywać może na głębsze podłoże natury systemowej, rodzinnej. Polecam Pani psychoterapię w podejściu holistycznym połączoną z metodami pracy z ciałem oraz konsultacjami u dietetyka. Zapraszam Panią do zapoznania się z podejściem MetaSystemowym w terapii na: www.pocieszka.pl

Polecam Pani również artykuł:

http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

W Krakowie zapraszam do mojego gabinetu (www.gabinet-nest.com), lub też polecam:

Gabinet Dietetyki Klinicznej i Psychodietetyki
http://almedica.pl/gabinety/dietetyki-klinicznej-psychodietetyki/

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej