Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niedoczynność tarczycy i uczucie niepokoju

Witam! Leczę się na niedoczynność tarczycy. Od około 2 tygodni odczuwam ciągły niepokój, budzę się po kilka razy w nocy, nie mam apetytu, mam kołatania serca, nie mogę się na niczym skupić. TSH w normie
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Objawy mogą świadczyć o nadmiernej dawce leku = Letro? Euthyro?
należy zgłosić się do Lekarza Prowadzącego lub przerwać lek przez 2-3 tygodniem oznaczyć FT3 FT4 TSH

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Naukowo i zawodowo ukierunkowany na problemy diagnozowania i leczenia chorób układu kostnego, w tym rzadkich chorób kości. Współzałożyciel Polskiej Fundacji Osteoporozy
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety