Niedoczynność tarczycy, wyniki badań LH i estradiolu a szanse na zapłodnienie in vitro

witam chcialabym zapytac czy wyniki mojego partnera ktory ma 45 % plemnikow a elekulacie ma ich 21. 6 czy to nas ratuje do przeprowadzenia in vitro , ja zas mam niedoczynnosc tarczycy i moje hormony plciowe LH mam 8,25 a estrodial E2 mam 21,4 czy to cos zlego jesli mam takie wyniki , pozdrawiam kasia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u ginekologa. Wyniki, które Pani podaje nie sa niestety zbyt dokładne. Ilośc w ejakulacie jeżeli wynosi 21 mln to jest mała. Co do Pani wyników hormonalnych to nie podaje Pani fazy cyklu w którym były wykonywane i czy pobiera Pani jakieś leki stymulujące owulacje. Pozdrawiam