Niedokrwistość u 11-miesięcznego dziecka

Witam mam synka 11 miesiecy od 4 mieiaca leczymy się na niedokrwistosc hgb raz wzrasta raz troszke spada.Od miesiaca podaje mu Actiferol fe a wczesnie Ferum lek.Ostatnie wynki sa takie: Hgb 11,10 WBC 8,52 RBC 4,22 dostalismy skierowanie do poradni hematologicznej prosze o szybka odpowiedz czy te wyniki sa tak malo zadowalajace ze potrezbuja tkiej konsultacji prosze o szybka odzpowiedz.

Nie są to dramatycznie złe wyniki, ale są one poniżej normy. Prawdopodobnie Pani lekarz jest niezadowolony z wyników obecnej terapii i chce pogłębić diagnostykę o badania dostępne w poradni hematologicznej i zasięgnąć się rady kolegów hematologów ( co nigdy nie jest rzeczą złą ). Proszę się nie niepokoić, lekarz Pani dziecka wykonuje sumiennie swoje obowiązki.