Niedokrwistość u 20-letniej osoby a wyniki badania krwi

Przez dlugi czas leczylam sie na niedokrwistosc. Odebralam dzis wyniki badan, sa nastepujace eozynofile 0,02 tys/ul neutrofile 1,78 tys/ul monocyty 15%* MCH 26 pg* hematokryt 39,8%* hemoglobina 13,20 g/dl* wiek 20 lat plec zenska

Renata GrzechociĹska

Parametry układu czerwonokrwinkowego opisujące możliwość niedokrwistość są w normie dla wartości referencyjnych.