Niejednorodny miąższ tarczycy a wyniki TSH i FT4
Witam. Mam 32 lata urodziłam trójkę dzieci, ostatnio przy usg węzłów szyjnych lekarka zwróciłam uwagę na niejednorodny miąższ tarczycy. Zrobiłam badania oto wynik. Proszę o interpretację FT3 2,85 pg/ml FT4 1,00 ng/dl TSH 0,987

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium. Dlatego trudno odnieść sie do wyniku. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.