Nieodczuwanie pociągu seksualnego i wahania nastrojów a depresja

Jestem studentem , ostatnio wykonywalem badania testosteronu( te ogólne ) wszystko wyszli ok ale ja nie odczuwa pociągu seksualnego i dodatkowo mam wachania nastrojów czy to depresja. Gdy ćwiczeń fizycznie mój stan się polepsza ( minimalnie ). Chęć na sex przychodzi dopiero po ok miesiącu abstynencji i to tez nie jest regula. W wieku 15-18 dużo się masturbowalem i ogladalem porno( srednio raz dziennie) teraz zero. Czy moglem siebie w jakiś sposob ,,uszkodzić,, psychicznie lub fizycznie .

Witam, czasem pociąg seksualny nie musi być bardzo częsty, nic nie napisał Pan o swojej sytuacji osobistej, lecz doradzam konsultację z seksuologiem i rozmowę o swoim stanie.Pozdrawiam